Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1978 yılında İsmail Sipahioğlu, İsmet Taşkın ve Nuri Sert tarafından kurulan Petek Kırtasiye başarılı geçmişiyle sektöründe bölgenin önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. 1995 yılında Kemal Sert ve Nuri Sert tarafından limited olarak yapılandırılmıştır.

42. yılında Petek; kırtasiye ve sarf malzemelerin yanı sıra sınav-eğitim setleri, kitap, hediyelik eşya ve oyuncak alanlarında marka şehir Bolu’nun güvenilir bir markası konumuna gelmiştir.

 

VİZYONUMUZ

Ülkemizin yarınları olan gençlerimizin, onları yetiştiren değerli öğretmenlerimizin ve tüm Bolulu hemşerilerimizin yüzünü güldüren ve memnun eden bir kırtasiye ve elektronik şirketi olmak.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize uygun fiyatlara kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken, yenilikçi yaklaşımlarla etkin sonuçlar elde ederiz. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde halkımıza hizmet veririz.

 

DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir; müşterilerimizle ilişkilerimizde daima kazan-kazan ilkesini benimseriz. Sonuca odaklıyız; yaptığımız tüm işlerde hedef, sonuca ulaşmaktır, müşterilerimiz mutlu ise sonuca ulaşmışızdır. Değişim; Pazardaki yenilikleri tespit eder ve değişime hızla uyum sağlayarak rekabet kabiliyetimizi arttırırız.